Начало Борба Два бронза за младите ни борци от турнир в Грузия

Два бронза за младите ни борци от турнир в Грузия

0

Националните ни състезатели по борба в класическия стил при юношите спечелиха два бронзови медала на турнира Мухран Вакхтангадзе“ в Батуми (Грузия). Отличията донесоха Райко Райков от СК Борба „Черноморец-кл.борба“ в категория до 55 килограма и Калоян Павлов от „Левски“ в категория до 97 килограма.

На крачка от почетната стълбичка останаха Цветан Сирашки и Тихомир Димов. Двамата борци заеха петите места в дивизиите си. Теодор Домозинов от СК „Изобор“ записа драматична загуба на четвъртфинал в категория до 72 килограма с 6:6 точки, а в репешажите отстъпи с 19:21 точки на представител на Армения.

Източник: Bul-wrestling.org

Boris Tonev Многократен шампион на национални и международни шампионати по бразилско джу-джицу за мъже и юноши. Шампион по бокс за юноши. Студент във Факултета по журналистика и масова комуникация към СУ "Св. Климент Охридски".