Начало Бокс Бивш претендент за титла в Белатор ще се боксира с голи ръце

Бивш претендент за титла в Белатор ще се боксира с голи ръце

0

Президентът на Bare Knuckle Fighting Championship Дейвид Фелдман обяви най-новото попълнение в организацията за бокс без ръкавици.

Пред MMA Junkie Radio Фелдман обяви, че бившият претендент за титлата на Белатор Бренан Уорд ще стане част от BKFC и най-вероятно ще бъде изправен срещу ММА ветерана Крис Либен, който спечели последната си битка на BKFC 5 този уикенд с нокаут за 25 секунди.

Уорд спечели деветия сезон на турнирния формат в средна категория на Белатор, но в спор за титлата при 84-килограмовите бе победен от Александър Шлеменко на събитието Белатор 114. Роденият в Кънектикът боец обяви оттеглянето си от ММА миналата година. Той завърши кариерата си в смесените бойни изкуства с 14 победи и 6 загуби.

Вижте едни от най-добрите моменти на Уорд в клетката тук:

тагове:
Boris Tonev Многократен шампион на национални и международни шампионати по бразилско джу-джицу за мъже и юноши. Шампион по бокс за юноши. Студент във Факултета по журналистика и масова комуникация към СУ "Св. Климент Охридски".