Начало Бокс Кийт Търман се завърна с победа в страхотен мач

Кийт Търман се завърна с победа в страхотен мач

0

Американецът Кийт Търман се завърна с победа след 22-месечно отсъствие заради контузии. Талантливият боксьор надви Хосесито Лопес с единодушно решение и си върна „Super“ пояса на WBA в полусредна категория.

Двамата спретнаха страхотно шоу в главната битка на галата в „Barclays Center“ (Бруклин). Шампионът доминираше през по-голямата част от мача, но инкасира страховит удар в 7-ия рунд.

Вижте реакцията на съдията:

Решенията от бойните карти на реферите: 117-109, 115-111 и 113-113 в полза на Кийт.

Той прати съперника на пода още в края на 2-ия рунд. Негово точно попадение отекна в цялата зала и Хосесито бе в нокдаун:

Това бе впечатляващата 29-та поредна победа на Търман. Все още няма загуба като професионалист. Лопес има 36 успеха и 8 поражения на ринга.

Красиан Митев Красиан Митев е роден на 25.06.1995 година в град София. Учи Право в Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като редактор в сайта Sportnamasa.com от февруари до юли месец 2017 година. От септември месец 2017 година е част от първия български спортен сайт Topsport.bg. В началото на октомври месец 2018 година започва работа в популярния портал за бойни спортове - Boec.BG, а и за международната му версия Boec.COM.