Начало Кикбокс и муай тай Емануил Димитров – ЗЛАТНОТО МОМЧЕ НА БЪЛГАРИЯ!

Емануил Димитров – ЗЛАТНОТО МОМЧЕ НА БЪЛГАРИЯ!

0

Току що Емануил Димитров стана СВЕТОВЕН ШАМПИОН по кикбокс стил пойнт файтинг до 79 кг. на специална организирана гала вечер в Дъблин!

Димитров е единствения състезател, който взе участие в два различни стила на провеждащото световно първенство по кикбокс и успя да спечели два златни медала или по-приятно казано – ДВЕ СВЕТОВНИ ТИТЛИ!

И простата равносметка е, че за няма и един месец, Емо спечели 3 СВЕТОВНИ титли и през следващите 2 години ще бъде номер 1 в света в 3 различни стила!