Начало Кикбокс и муай тай Завърши държавното първенство по кикбокс в Стара Загора

Завърши държавното първенство по кикбокс в Стара Загора

0

Преди броени минути приключи поредното държавно първенство по кикбокс – стилове К-1 и Фул контакт състояло се в гр. Стара Загора.
Над 20 спортни клуба от цяла България премериха сили в това вълнуващо състезание противопоставило едни от най-добрите играчи в България.
Впечатление направиха доста от младите таланти, които с нищо не отстъпиха на по-големите и опитни бойци.

На Фул Контакт комплексен шампион стана СК „Иккен“ София с цели 7 златни медала, 2 сребърни и 1 бронзов, а на К-1 шампион стана СК „ТИМ“ Варна с 8 златни и 1 сребърен медали.
Приза за най-техниче състезател се даде на Иван Кръстанов, за най-перспективен на Виктор Иванов.
Впечатление направи големия интерес към състезанието ни, което беше през двата състезателни дни.

Благодарим и на местния клуб, който се погрижи за доброто и безпроблемно домакинство в лицето на СК „Глори Про Тийм“ и разбира се в лицето на БККБМТ.
Благодарим и на всички състезатели и треньори, които взеха участие и ще Ви очакваме идната седмица в гр. Габрово!