Начало Кикбокс и муай тай Завърши държавното първенство по муай тай във Варна пред голям интерес и страхотни битки (Награждаване + победители)

Завърши държавното първенство по муай тай във Варна пред голям интерес и страхотни битки (Награждаване + победители)

Завърши държавното първенство по муай тай във Варна пред голям интерес и страхотни битки (Награждаване + победители)
301
0

Вчера завърши успешно държавното първенство по муай тай, което се проведе в град Варна пред изключително голям интерес от феновете на муай тая. Залата беше препълнена през двата състезателни дни, а по време на всяка битка публиката показваше пристрастията си и обстановката беше положително нажежаваща.

Впечатление и направи страхотната организация от страна на „Българска конфедерация по кикбокс и муай тай“, както и организатора на местно ниво – СК „ТИМ“ Варна.

Както през първия състезателен ден, така и през втория срещите бяха изключително оспорвани, като финалните срещи направи страхотно впечатление за хъс и желание за победа във всеки един от състезателите.

Приз за най-техничен състезател беше даден на Али Юзеир от СК „Вокил“ Варна, а всички треньори на спортните клубове взели участие на състезанието дадоха приз на най-добре представилия се съдия, а именно Красимир Димов от СК „ТИМ“ Варна. Държим да отбележим, че целия съдийски апарат беше безкомпромисен и се справи изключително добре през цялото състезание.

Държавните първенци в различните категории:

Кат. до 48 кг., момчета 13-14 години Асен Асенов – СК“ТИМ“- ВАРНА

Кат. до 54 кг., момчета 13-14 години Александър Йорданов – СК“ТИМ“- ВАРНА

Кат. до 54 кг., ЮМВ Атанас Улучев – СК“САМУРАЙ“ – БУРГАС

Кат. до 57 кг., ЮМВ Васил Паскалев – СК“САМУРАЙ“ – БУРГАС

Кат. до 63,5 кг., ЮМВ Венцислав Бъчваров – СК“САМУРАЙ“ – БУРГАС

Кат. до 67 кг., ЮМВ Стефан Андонов – СК“САМУРАЙ“ – БУРГАС

Кат. до 71 кг., ЮМВ Борис Стоянов – СК“ВОКИЛ“- ВАРНА

Кат. до 75 кг., ЮМВ Жоро Михайлов – СК“ШОГУН“ – ВАРНА

Кат. до 54 кг., ЮСВ Георги Денев – СК“ЛЕГИЯ“ – ВАРНА

Кат. до 63,5 кг., ЮСВ Георги Георгиев – СК“ТИМ“- ВАРНА

Кат. до 67 кг., ЮСВ Константин Михайлов – СК“ПРАЙД енд ГЛОРИ“ – НОВА ЗАГОРА

Кат. до 75 кг., ЮСВ Георги Далакманов – СК“САМУРАЙ“ – БУРГАС

Кат. до 81 кг., ЮСВ Яни Куманов – СК“ШОГУН“ – ВАРНА

Кат. до 51 кг., ДСВ Жасмина Янчева – СК“ТИМ“- ВАРНА

Кат. до 60 кг., МЪЖЕ, КЛ.А Георги Георгиев – СК“АРГУС“ – ВАРНА

Кат. до 71 кг., МЪЖЕ, КЛ.А Али Юзеир – СК“ВОКИЛ“- ВАРНА

Кат. до 86 кг., МЪЖЕ, КЛ.А Виктор Казанджиев – СК“АРГУС“ – ВАРНА

Кат. + 91 кг., МЪЖЕ, КЛ.А Георги Жечев – СК“АРГУС“ – ВАРНА

Кат. до 67 кг., МЪЖЕ, КЛ. Б Волен Костадинов – СК“ТИМ“- ВАРНА

Кат. + 91 кг., МЪЖЕ, КЛ. Б Никола Златев – СК“ШОГУН“ – ВАРНА

Кат. до 57 кг., ЖЕНИ Диана Димитрова – СК“ТИМ“- ВАРНА

Най-перспективен състезател – Константин Михайлов – СК“ПРАЙД енд ГЛОРИ“ – НОВА ЗАГОРА

Всички медалисти бяха наградени от 4-ма от топ бойците на Конфедерацията, а именно Александър Петров, Богдан Шумаров, Атанас Божилов и Християн Корунчев, което определено се хареса на всички състезатели и по всичко личи, че това ще бъде добра практика за напред.

 

 

(301) прочитания