Начало ММА Невъзможно! Родригес нокаутира Корейското зомби в последната секунда

Невъзможно! Родригес нокаутира Корейското зомби в последната секунда

5

Мексиканецът Яир Родригес нокаутира корееца Чан Сун Джун една секунда преди края на редовните 25:00 минути. „Зомбито“ беше на секунда от това да спечели главната битка на UFC Fight Night 139 в Денвър, като имаше преимущество във всичките 5 рунда.

Бруталният десен лакът на Родригес бе определен като „невъзможен“ от специалистите и ще остане завинаги в историята.

По време на изпълнението му боецът дори не погледна към съперника си и би могъл да бъде определян като „случаен“. Зрелищният край на мача хвърли в екстаз феновете в Денвър. Много от тях се запитаха защо му бе на корееца да атакува яростно в самия край на сблъсъка, при положение, че води в резултата.

По този начин Чан записва своята втора загуба в UFC, а мексиканецът се завръща на пътя на победата. През миналата година той загуби от Франки Едгар след технически нокаут, при последната си поява в Октагона. Родригес спечели другите си 7 битки в организацията.

Красиан Митев Красиан Митев е роден на 25.06.1995 година в град София. Учи Право в Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като редактор в сайта Sportnamasa.com от февруари до юли месец 2017 година. От септември месец 2017 година е част от първия български спортен сайт Topsport.bg. В началото на октомври месец 2018 година започва работа в популярния портал за бойни спортове - Boec.BG, а и за международната му версия Boec.COM.