Начало Видео Открити тренировки на Макс Холоуей и Франки Едгар преди UFC 240 (ВИДЕО)

Открити тренировки на Макс Холоуей и Франки Едгар преди UFC 240 (ВИДЕО)

0

Остават броени дни до UFC 240, което ще се проведе тази неделя сутрин (българско време) в Едмънтън, Канада.

Главното събитие на вечерта е мач за титлата в категория „перо“. В Октагона ще влязат шампионът Макс Холоуей (20-4) и претендентът за пояса Франки Едгар (23-6-1).

Това ще бъде трета защита на титлата за „Благословения“, който претърпя загуба в последния си мач срещу Дъстин Порие.

Снимка: БТА

37-годишният Едгар пък ще се опита да спечели колан във втора категория, след като преди години Франки бе шампион в леката дивизия. За последно „Отговорът“ се би през април 2018-та, когато победи Къб Суонсън чрез единодушно решение.

В сряда Холоуей и Едгар проведоха своите открити тренировки пред медиите и фенове. И двамата демонстрираха отлично настроение и показаха част от истинските си възможности, забавлявайки публиката от първата до последната минута.