Начало Самбо и бойно самбо Веселин Иванов – световен вице шампион по бойно самбо в София (ВИДЕО)

Веселин Иванов – световен вице шампион по бойно самбо в София (ВИДЕО)

0

Веселин Иванов извоюва сребърния медал по бойно самбо в категория до 62 кг. на провеждащото се световно първенство по самбо в София (зала Арена Армеец).

Веселин Иванов през цялото му състезание днес премина през всичките си противници без кой знае какви проблеми, а на финала излезе срещу представителя на Русия. Там Веселин загуби с 11:8 точки, но показа една много мъжка и здрава игра, но за жалост беше надигран от руснака, който от своя страна показа доста техника и заслужено излезе победител.

Поздравяваме Веселин Иванов и да продължава да радва българският народ с неговите участия и прекрасни резултати!