Начало Видео Сенсей Захари Дамянов: Всички показаха желание (ВИДЕО)

Сенсей Захари Дамянов: Всички показаха желание (ВИДЕО)

1

Днес с полет от Доха се прибраха родните национали по карате киокушин предвождани от старши треньора Сенсей Захари Дамянов.

Българската Карате Киокушин Федерация изпрати 8 бойци на Карате Гранд При 2019, което се проведе в столицата на Япония – Токио. В престижното състезание участие взеха над 700 каратеки от 14 страни.

И този път участието ни на голям турнир не остана без медал. С бронзово отличие  се прибра състезателят на СК „Самурай“ Кристиян Станков, който остана трети в категория до 75 кг. Георги Иванов от СК „Армеец“ и настоящият европейски шампион до 85 кг. Кристиян Дойчев пък бяха единствените бойци на турнира, които попаднаха в Топ 8 в съответните си категории и не бяха от Япония.

Как е видял изминалото състезание и от какво е останал доволен Сенсей Захари Дамянов, може да чуете в интервюто долу.