IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Кранево пак приема летния лагер на Българска федерация по Таекуон-До ITF

Лагерът ще се проведе от 12 до 19 юли в комплекс "Аква лайф"

Кранево пак приема летния лагер на Българска федерация по Таекуон-До ITF

За поредна година стартира традиционния национален летен лагер на Българска федерация по Таекуон-До ITF.

Лагерът ще се проведе от 12 до 19 юли в комплекс "Аква лайф" - Кранево и участие ще вземат над 400 таекуондисти от всички клубове в страната.

Тренировките ще се водят от майстор Костадин Димитров VIII дан - вицепрезидент на БФТ ITF и кмет на град Пловдив и от майстор Вергилий Ситнилски VIII дан - главен секретар на БФТ ITF и заместник председател на съдийската комисия към EITF.

Тренировките ще се фокусират върху дисциплините спаринг и форма, наблягайки на тактико физическата подготовка за състезание.

Таекуондо