IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Уайлдър след новината за заразения Фюри: Сега страдам заради него

Deontay Wilder, Tyson Fury

Deontay Wilder, Tyson Fury

Дионтей Уайлдър е бесен от отмяната на предвидената му трета битка срещу Тайсън Фюри на 24 юли. "Бронзовия бомбардир обвини "Цигаския крал", като твърди, че противно на уверенията на неговия промоутър Боб Арум, не е взел втора доза от ваксината срещу Covid-19. "Отново същото - той направи нещо грешно и аз съм страдам от това", каза Уайлдър. Мениджърът му Шели Финкел също коментира отмяната на битката. [embed]https://boec.bg/boxing/fyuri-s-pozitiven-test-za-covid-19/[/embed] „Дионтей си свърши работата. Той взе две дози от ваксината, както и членовете на лагера му. Беше готов за битка. Фюри е виновен, че не е направил това, което е трябвало да направи “, заяви импресариото на бившия шампион на WBC в тежка категория. По предварителна информация двубоят на Фюри с Уайлдър е окончателно отложен за 9 октомври. Мястото за вечерта ще остане непроменено - арена "T-Mobile" в Лас Вегас.
Бокс