Считаната от мнозина за най-добра боксьорка на нашето време - Кейти Тейлър, ще се завърне на ринга през есента.
Неоспоримата шампионка в леката категория при жените ще защитава четирите си световни титли срещу Дженифър Хан, а срещата е насрочена за 4-ти септември в Лийдс, Англия.
https://twitter.com/jenboxerhan/status/1415435061810323461
Битката между Тейлър и Хан ще бъде главен подгряващ двубой на главното събитие между
Маурисио Лара и Джош Уорингтън.
35-годишната Тейлър не се е била от 1-ви май, когато надви сънародничката си Наташа Джонас чрез единодушно решение.
38-годишната Хан, която е бивша световна шампионка на IBF в категория "перо", бе видяна за последно на ринга през февруари миналата година. Тогава американката победи Джери Ситзес по точки.