IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Дариус Фулгум прегази Кристофър Пиърсън в рамките на три рунда (ВИДЕО)

Кристофър Пиърсън и Дариус Фулгум

Кристофър Пиърсън и Дариус Фулгум

Кристофър Пиърсън (17:5:1) прекара само 7 минути в компанията на Дариус Фулгум в Лас Вегас преди да бъде спасен от Майк Ортега, за да не бъде тежко нокаутиран.

33-годишният американец не беше ясно каква точно идея има за тази среща, защото прекара цялото си време в глуха защита. Статистиката дори отчете само 6-7 точни удара от негова страна, което прави по едно попадение на минута.

Фулгум от своя страна имаше само проблем, за да накара съперника си да стои изправен, защото на няколко пъти трябваше да ляга върху гърба му заради постоянните навеждания.

Пиърсън бе свален в нокдаун още в първия рунд, а след това в третия мачът бе спрян, докато е на крака, защото отказа да се съобрази с настояването на съдията за проява на активност.

Бокс