IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Бивол обясни защо би искал да се бие с Бетербиев в САЩ

"Oт Щатите всичко се разпространява в останалата част на света", заяви руснакът

Бивол обясни защо би искал да се бие с Бетербиев в САЩ

Бившият абсолютен световен шампион в полутежка категория Дмитрий Бивол обясни защо би предпочел да проведе третия си мач срещу Артур Бетербиев в Съединените щати, а не в Русия, откъдето са и двамата.

"Разбира се, през цялата си кариера винаги съм искал да имам повече мачове в Щатите. Защото от Щатите всичко се разпространява в останалата част на света. След това се появи Саудитска Арабия и мащабът там беше толкова голям, че всички големи битки се провеждаха в Рияд. И, разбира се, битка като трилогия би трябвало да се хареса на голяма публика. Ако се проведе някъде в чужбина, може би повече чуждестранни журналисти ще могат да пътуват там и повече хора ще могат да видят битката", каза Бивол.

Снимка: БГНЕС

Бокс