IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Джарел Милър се провали на трети тест

Jarrell Miller

Jarrell Miller

Американският боксьор Джарел Милър (23-0-1) се е провалил и на трети тест за забранени субстанции в кръвта. "Голямото бебе" втрещи с наглостта си. Оказа се, че след положителните проби от 20 и 31 март, той е дал и още една. Според "ESPN" - Милър е оставил положителен сигнал за наличие на еритропоетин, който се използва за по-бърза доставка на кислород към мускулите, което ги прави по-издръжливи. Това би помогнало сериозно на едрия състезател в късните рундове на неговите срещи. Третата положителна проба открива и GW1516, което помага за свалянето на килограми. https://twitter.com/boxingscene/status/1119387213937004544 На 1-ви юни „Голямото бебе“ трябваше да се бие със световния шампион на IBF, WBO и WBA „Super“ в тежката категория, но вече е със спрени права. "С голямата му уста може да се мери само големият зоб, който е взел", шегуват се фенове на бокса в социалните мрежи. По-рано днес Еди Хърн изрази бурното си недоволство от постъпката на Джарел Милър. Все още не се знае какво точно ще е наказанието му и кой ще го замерсти срещу Антъни Джошуа. [caption id="attachment_33509" align="alignnone" width="700"] Снимка: БТА[/caption]
Бокс