IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

СК „Сентоки“ – Бургас с три медала на Купа „Верея“

СК „Сентоки“ – Бургас с три медала на Купа „Верея“

На 4 април 2026 г. в Стара Загора се проведе 37-ото издание на Национална купа „Верея“ по карате киокушин. Клуб „Сентоки“ – Бургас се представи отлично, участвайки с четирима състезатели и завоювайки три медала.

Златни медали:

Венцислав Драгиев - мъже

Анна Христи - девойки старша възраст

Сребърен медал:

Габриела Димитрова - девойки старша възраст 

Особено добро представяне регистрира и Кристиян Маринов, който се бори достойно и показа дисциплина и боен дух.

С трите медала клуб „Сентоки“ се утвърди като един от водещите клубове на турнира, демонстрирайки подготовка, постоянство и състезателен хъс. Представянето в Стара Загора е ново доказателство за качеството на тренировъчния процес и развитието на младите бойци в клуба.

Киокушин