Неприятни новини сполетяха шампиона на GLORY в средна категория - Алекс Перейра.
Една от най-големите звезди на нидерландската кикбокс организация е дал положителна проба за COVID-19. Новината разкри боецът от UFC и спаринг партньор на Перейра - Глоувър Тейшейра.
ММА боецът трябваше да се бие с Тиаго Сантош през септември, но през миналата седмица стана ясно,
че срещата се отлага заради положителната проба на Тейшейра.
33-годишният Перейра все още не е потвърдил новината. За последно "По Атан" се би през декември, когато направи успешна защита на титлата си в средна дивизия.
Южноамериканецът трябваше да се бие в едно от
двете събития на GLORY през октомври, но според нидерландски издания мероприятията са отменени и ще се състоят на по-късен етап.