IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Без публика на ONE FC галавечер заради коронавирус

one-fc

one-fc

Без публика на битките от събитието "ONE: King of the Jungle" в Сингапур заради коронавирус. Това реши главният изпълнителен директор на най-популярната азиатска бойна организация, Чатри Сийтонг. Бизнесменът написа публикация в Twitter, в която поясни, че галавечерта, която ще се проведе на 28-ми февруари, ще бъде излъчвана в социалните мрежи, но няма да има публика в зала "Singapore Indoor Stadium". Сийтонг добави, че всеки, който си е закупил билет, ще получи парите си обратно. "С екипът ми обмисляхме да отложим събитието, но решихме, че точно сега светът има нужда от надежда и сила. Героите ни са готови да ви вдъхновят с много страхотни изпълнения на 28-ми февруари. Тук сме, за да дадем на феновете си още едно магическо изживяване", добави лидерът на ONE FC. "ONE: King of the Jungle" ще бъде оглавена от кикбоксов сблъсък за титлата в категория "атом". Стамп Фейртекс ще се изправи срещу Джанет Тод. Това ще бъде битка реванш между двете. Те са кръстосвали ръкавици по правилата на муай тай и тогава Стамп грабна победата. Бившият UFC боец Йокиширо Акияма ще се завърне в клетката и ще се изправи срещу египтянина Шериф Мохамед. Галавечерта ще се излъчва на живо и безплатно в YouTube и мобилното приложение на ONE FC.      
ММА