IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Машината не бе подминат от COVID-19

Merab Dvalishvili_UFC

Merab Dvalishvili_UFC

Мераб Двалишвили -„Машината“ беше диагностициран с коронавирусна инфекция като по този начин стана поредният боец на UFC, който е болен от COVID-19. Грузинецът има баланс от 12 успеха и 4 поражения в ММА. 3 срещи той е спечелил преди финалния гонг (2 с нокаут и 1 след събмишън). 30-годишният боец не помни с добро старта си в UFC след като загуби първите си два двубоя (Франки Сенс и Рики Саймън). След тях обаче Двалишвили записа феноменална серия от 5 поредни победи, която продължава и до днес. През миналата година той победи последователно Кейси Кени, Густаво Лопес и Джон Додсън. Двалишвили трябваше да спори с Коди Стаман през декември, но двубоят пропадна като една от версиите за това е именно заболяването на „Машината“. По тази причина от UFC преместиха сблъсъка за събитието UFC Fight Night 184, което ще се състои на 6 февруари. Срещата ще бъде в категория „петел“.
ММА