IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Питър Мъри напуска PFL

PFL

PFL

Бившият главен изпълнителен директор на PFL Питър Мъри официално напуска организацията. В изявление на промоцията се посочва, че Мъри „ще напусне компанията“, без да бъде обявена конкретна дата за раздялата.

Мъри беше начело на PFL от началото на 2018 г., а през юли тази година, след назначаването на Джон Мартин за нов главен изпълнителен директор, премина на позицията CEO на PFL International, като се отчита директно пред Мартин. Тогава основателят и председател на PFL Дон Дейвис определи Мартин като „идеалния човек, който да поведе следващата фаза на растеж на компанията“.

Шест месеца по-късно Дейвис публично благодари на Мъри в социалните мрежи. „PFL нямаше да съществува днес без неуморния предприемачески дух и безкористното лидерство на Пит Мъри. Той беше мой доверен партньор в изграждането на компанията“, заяви Дейвис.

За много наблюдатели в ММА средите тази промяна не е изненада, като се имат предвид мащабните реорганизации в PFL през последните месеци, както и честите промени в ръководството и бойния състав на организацията през последните две години.

ММА