IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Джордж Сейнт-Пиер намекна за завръщане в UFC с мистериозен пост

Феновете свързаха думите му с историческата галавечер на Белия дом

Джордж Сейнт-Пиер намекна за завръщане в UFC с мистериозен пост

Бившият шампион на UFC в две теглови категории Джордж Сейнт-Пиер публикува съобщение в социалната мрежа X, което предизвика вълна от реакции и спекулации за евентуално негово завръщане в октагона.

„Обичам да си тръгвам… но обожавам да се връщам“, написа 44-годишният канадец, добавяйки емоджи на къща и червено сърце.

Феновете моментално свързаха публикацията с планирания за 14 юни исторически турнир на UFC, който трябва да се проведе на поляната пред Белия дом. Президентът на организацията Дейна Уайт вече заяви, че за събитието ще бъде подготвен „най-добрият кард в историята“.

Сейнт-Пиер сложи край на кариерата си през 2019 г. с рекорд от 26 победи и 2 загуби, като и до днес е смятан за един от най-великите бойци в историята на смесените бойни изкуства.

ММА