Матеус Камило поднесе една от най-големите изненади на UFC Fight Night 280 в Баку, след като нокаутира местния любимец Назим Садихов още в първия рунд и смълча препълнената зала.
Азербайджанската публика посрещна Садихов с бурни овации, а домакинът започна двубоя уверено и с желание да диктува темпото. Само миг невнимание обаче се оказа достатъчен, за да обърне развоя на срещата.
Камило пласира перфектен десен прав, който разтърси Садихов и го прати на земята. Бразилецът мигновено се нахвърли с поредица от удари, принуждавайки рефера да прекрати двубоя с технически нокаут.
След края на срещата Садихов бурно протестира срещу решението, но повторенията ясно показаха, че намесата на съдията е била напълно оправдана.
С впечатляващата победа Матеус Камило записа най-големия успех в кариерата си в UFC и изпрати сериозна заявка към конкурентите си в леката категория. За Назим Садихов поражението беше особено болезнено, тъй като дойде пред собствената му публика в един от най-очакваните двубои на вечерта.


Fifty-Two Seconds to Victory: Paddy Pimblett Submits Benoît Saint Denis in Sensational UFC 329 Display
Heartbreak in Las Vegas: Conor McGregor’s Comeback Ends in Bizarre Injury Loss to Max Holloway
Синер подчини и Зверев за нов триумф на „Уимбълдън“
Провал или милиони към Разград? Ето какво се случва с трансфера на Станич в Олимпиакос
Световен шампион сравни Тухел с Бекенбауер
Ще отстрани ли Левски Борац? Ето какво показва историята
Тежка катастрофа затвори Прохода на републиката, има загинал
Обвинение и 5 000 евро гаранция за хванатата да шофира с алкохол дъщеря на бивш столичен общински съветник
Синер покори отново Уимбълдън след епичен финал със Зверев
МОН предлага таксите за платено обучение да не могат да нарастват с повече от 20%
Зодиите, които ще открият любовта и щастието това лято
Възкръсването на легендата: Тествахме новата Honda Prelude
Как Chrysler пропусна да се конкурира с Ferrari
Никога не сте виждали такъв Франкенщайн!
Как Льо Ман 2026 роди нова глобална марка
Ормузкият проток е отворен въпреки твърденията на Иран, обяви морска организация
Бърнам трябва да се еманципира от Стармър, ако иска да успее на Даунинг стрийт
Шиникова стартира с експресна победа и „геврек“ в Истанбул
Силови тренировки – 7 начина, по които променят тялото ви
Лесна бисквитена торта без печене