И този уикенд предложи интересни ММА сблъсъци. На събитието "UFC Fight Night 150" се изиграха страхотни мачове, а някои от тях донесоха солиден бонус на състезателите.
С допълнителни 50 хиляди долара от Флорида си тръгнаха Гловър Тейшейра и Джим Милър за "представяне на вечерта". Бразилецът отказа молдовеца от Кишинев Йон Кутелаба, а Милър победи със събмишън Джейсън Гонзалес.
https://twitter.com/ufc/status/1122360573306576897
"Битката на вечерта" е тази между Майк Пери и Алекс Оливейра. В нея победител излезе американецът, а двамата също прибраха по 50 хиляди долара.
Интересна бе развръзката от сблъсъка на Джак Хермансон и Роналдо Соуса. Шведът се оказа по-силен след 5 рунда и защити реномето си на тежък съперник в Сънрайз (Флорида).