IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Макгрегър иска да се бие с Хабиб в Русия!

Conor McGregor

Conor McGregor

Конър Макгрегър изгледа по телевизията зрелищната галавечер UFC 242. Ирландската суперзвезда не присъства в Абу Даби, където залата беше препълнена с дагестанци и руснаци от другите републики. Мнозина се изказаха след впечатляващата победа на Хабиб Нурмагомедов над Дъстин Порие. "Орела" отново приложи успешно хватката "риър некед чоук", с която задуши и Конър. Американецът си вдигна главата за части от секундата, а дагестанецът само това и чакаше в средата на третия рунд. Докато двамата бяха за седми път на земя. "Резервирайте ми реванш в Москва", гласи гръмкият туит на Конър Макгрегър. https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1170472597567496197 Публикацията вече събра над 150 хиляди харесвания. Изказването му звучи доста необмислено, предвид вербалната война, която той самият започна. Ако подобен мач бъде организиран, здравето на Макгрегър ще бъде застрашено не само по време на битката, но преди и след нея. Преди първата им среща на UFC 229 в Лас Вегас към ирландеца имаше смъртни заплахи.
ММА