IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Джон Джоунс разясни с кого ще се бие

Jon-Jones_ufc _2

Jon-Jones_ufc _2

Шампионът на UFC в полутежка категория - Джон Джоунс, даде светлина за бъдещето си в смесените бойни изкуства. "Боунс" засипа феновете си с вълна от публични съобщения в социалната мрежа Twitter. От тях можем да заключим, че бъдещето на американеца е в тежка категория. Той е на мнение, че вече е победил Израел Адесаня още преди да са влезли в клетката: "Този ме засипа с обиди и аз само му отвърнах. Треньорът му каза, че съм твърде подъл и лош. Няма какво да продължавам, явно вече спечелих тази война." След това отговори на Доминик Рейес, който до момента е непобеден и е четвърти в ранглистата на UFC в полутежка категория. [caption id="attachment_34989" align="alignnone" width="700"] Снимка: БТА[/caption] "Много като теб говориха глупости, но досега всички паднаха. Ти ще последваш съдбата им", убеден е Джоунс. На въпрос от български борец от НСА - Велин Иванов, дали ще докаже, че е най-великият като се качи в тежка категория - "Боунс" призна: "Просто трябва да изчакам Стипе Миочич и Даниел Кормие. Нека тези глупаци в моята категория първо се разберат. Нека видят кой би ме затруднил най-много. Но ще ми трябват няколко месеца да кача мускулите, които са ми нужни за следващото стъпало", добави Джон Джоунс. https://twitter.com/JonnyBones/status/1185650088288251904 "Така е най-добре, защото винаги ще се появява следващ претендент", завърши шампионът. Мнозина са на мнение, че мач срещу Миочич би предизвикал сериозен интерес и Дейна Уайт вече го обмисля.
ММА