Начало Карате 10 медала и шампионска титла от All Japan 2018 за родните киокушин национали

10 медала и шампионска титла от All Japan 2018 за родните киокушин национали

0
С 10 медала и една шампионска титла приклчи участието на българските национали на откривото първенство на Япония – All Japan, което се проведе този уикенд.

Ангел Вецов спечели златото в категорията за мъже, а Стилиян Петков и Димитър Димитров завоюваха сребро отново при мъжете. Васил Димитров и Мариела Любенова спечелиха сребърни медали при младежите.

Каратеките ни спечелиха и 5 бронзови медала! Георги Иванов /мъже/, Красимира Мирева /жени/, Валерия Лозанова, Виктория Наскова /девойки/ и Иван Попов /юноши/ успяха да завоюват бронз

.
От всички 15 състезатели, които се бориха на татамито, общо 10 от тях ще се върнат в България с медали, което е страхотен успех както за тях, така и за нас като фенове на карате киокушин!

Заедно с отбора ни са и националните треньори сенсей Захари Дамянов, сенсей Живко Андреев и сенсей Станислава Бойчева.