Начало Кикбокс и муай тай Финландец с прякор „Лудия“ е следващият съперник на Даниел Илиев

Финландец с прякор „Лудия“ е следващият съперник на Даниел Илиев

0

Финландски боец е следващото предизвикателство пред българската кикбокс звезда Даниел Илиев. Неговото име е Юси Санталахти. Двамата ще се изправят в една от двете главни битки на третото издание на бойния турнир GRAND FIFHT ARENA на 5-ти октомври в зала ДЗУ в Стара Загора. Мачът е по правилата на кикбокса, стил К1, в категория до 84 килограма.

Юси Санталахти е състезател на финланския клуб „Turku Thaiboxing Club“. Наричат го „Лудия“. Той е двукратен шампион по кикбокс на страната си, бронзов медалист от Световно първенство и многократен медалист от първокласни световни турнири. Личната му статистика при професионалистите е впечатляваща – 35 победи, 2 равенства и 8 загуби. Юси е с устойчива физика, много бързи удари и използващ трудна бойна техника.

Даниел Илиев е един от най-атрактивните и безапелационни бойни шампиони у нас. Срещите му винаги са огнени и доста често приключват със зрелищен нокаут. Професионалната му статистика е от 15 победи и 2 загуби по правилата на кикбокс. Той е сребърен медалист от Световното първенство по муай тай, както и световен и европейски шампион по кикбокс. Тази година представителят на „София-Запад“ успя да защити и своята Европейска титла на Кickboxing Grand Prix.

Третото издание на GRAND FIGHT ARENA е от 20:00 ч. на 5-ти октомври в зала ДЗУ в Стара Загора. Билети за събитието можете да закупите на този линк.