Двуметров българин излиза срещу германец на SENSHI 25

204-сантиметровият Томас Стоименов официално ще запише своя дебют за SENSHI на 25-тото издание на международната бойна галавечер във Варна на 22 февруари. Там той ще срещне германеца Ендрит Емини.
Стоименов е двукратен национален шампион по кикбокс, а насреща му се изправя шампионът на Integra FC от 2016 г. и 5-кратен носител на титлата на Respect FC при аматьорите.
Двубоят им ще се проведе по правилата на KWU FULL CONTACT в категория над 95 кг.
Билетите за спортното шоу са в продажба в мрежата на Eventim.bg. Вратите на залата ще се отворят в 18:30 часа, а началото на екшъна ще бъде в 19:00 часа.
25-ото издание на международната бойна галавечер SENSHI се организира със съдействието на Професионалната лига на Световния киокушин съюз (KWU International Professional League), както и със специалната подкрепа на ЗАД „Армеец“, MAX Sport, „България Еър”, М Кар Груп – BMW дилър и „Св. Св. Константин и Елена Холдинг“.
Медийни партньори на SENSHI 25 са Boec.BG и Boec.COM, Bulgaria ON AIR, MAX Sport, американската онлайн телевизия за бойни спортове TrillerTV, Dir.bg, Kwunion.com, Kyokushin Кarate News, Fighto.News и Novinata.bg.