Начало Бокс Винсент шокира един от най-добрите бойци на BKFC в средна категория

Винсент шокира един от най-добрите бойци на BKFC в средна категория

0

Зебулин Винсент (3:1) постигна успех над фаворизирания Дъг Колтрейн (3:2) в подглавното събитие на BKFC в Канзас Сити след четвъртата намеса на лекарите за вечерта.

„CWB“ губеше категорично срещата в съдийските карти, тъй като бе свален веднъж в нокдаун и губеше всеки един от рундовете в две от трите карти до момента. Но събитията се преобърнаха драстично в четвъртата част, когато се стигна до едно бъркане в очите от страна на „Колдред“ в опит да се защити от масираната атака на Винсент. От двете страни медиците преглеждаха бойците и макар опасенията да бяха, че Зебулин ще загуби по този злощастен начин, неговите удари се оказаха причината за медицинския нокаут. Той бе разбил очната орбита на Дъг и реферът трябваше да размаха ръце за край на срещата.

Публиката в Канзас бе изцяло на страната на Зебулин Винсент и ето, че той не ги разочарова с третата си поредна победа в бокса с голи ръце.