
Българският боец Огнян Мирчев се завръща на ринга на SENSHI 26. Огнян има солидна бойна визитка – европейски шампион на WAKO в стил K1 от 2022, световен вицешампион на WAKO за кадети и 18 пъти шампион на България по кикбокс.
Неговият съперник, Янис Еминов, също има сериозни успехи – WKF европейски шампион, два пъти RPC победител и два пъти MCP шампион.
Двубоят между тях ще се проведе по правилата на KWU FULL CONTACT до 70 килограма на 17 май в античният театър в Пловдив.
Не пропускайте бойната галавечер в сърцето на Пловдив и станете част от незабравимото събитие SENSHI 26! Билети се продават в мрежата на Eventim.bg. Централният вход на театъра ще бъде отворен в 18:00 часа за зрителите, а гладиаторските битки на арената и живото излъчване ще започнат в 19:00 часа.
26-ото издание на международната бойна галавечер SENSHI се организира със съдействието на Професионалната лига на Световния киокушин съюз (KWU International Professional League), както и със специалната подкрепа на ЗАД „Армеец“, MAX Sport, „България Еър”, М Кар Груп – BMW дилър и „Св. Св. Константин и Елена Холдинг“.
Медийни партньори на SENSHI 26 са Boec.BG и Boec.COM, Bulgaria ON AIR, MAX Sport, американската онлайн телевизия за бойни спортове TrillerTV, Dir.bg, Kwunion.com, Kyokushin Кarate News, Fighto.News и Novinata.bg.