Начало Кикбокс и муай тай 10 от 10 за ЦСКА в последното състезание по кикбокс за 2021 г.

10 от 10 за ЦСКА в последното състезание по кикбокс за 2021 г.

0

Отличен край на състезателната година за Спортен клуб по кикбокс и муай тай ЦСКА. „Червените“, водени от Станислав Бахчеванов, завършиха на второ място в отборното класиране в последното за годината кикбокс състезание – Държавното първенство в стил К-1 за всички възрасти в Пловдив.

ЦСКА стигна до 10 отличия от 10 участника – 5 златни, 2 сребърни и 3 бронзови медала. С шампионски титли се поздравиха Благовест Май (75 кг, юноши старша възраст), Пламен Павлов (57 кг, юн. старша), Виктор Крашевски (67 кг, юн. младша), Моника Генова (48 кг, девойки младша) и Еми Данова (48 кг, 13-14 г.)

Сребърни медали прибавиха Виктор Ганчев (60 кг, мъже) и Росен Лалев (54 кг, 13г-14 г.), а с бронз си тръгнаха Алекс Димитров (75 кг, юн. старша), Веселин Димитров (81кг, юн. старша) и Борислав Райчев (60 кг, 13-14 г.).

„Доволен съм от всички. Бойците ми се представиха страхотно, следваха точно моите напътствия и заслужено постигнаха отлични резултати. Всички се раздадоха докрай и с победите си допринесоха за призовото ни класиране в индивидуалната и отборна надпревара – коментира пред Boec.BG старши треньорът на армейците Станислав Бахчеванов. – Домакините от СК „Бултрас“ се бяха погрижили за перфектната организация за провеждането на състезанието. Съдийският  състав също беше на високо професионално ниво, с което допринесе за изключително успорвани и класни двубои. Посвещаваме нашата победа на всички червени сърца и на хората, които са до нас, както в победите, така и в трудните ни моменти. Благодарим ви от сърце.  Благодарим на нашите опоненти от всички клубове за конкуренцията, която изгражда всички нас и вдига нивото на българският кикбокс на европейският и световен ринг.“