Начало Кикбокс и муай тай ВОКИЛ стана шампион на международния турнир в Козлодуй

ВОКИЛ стана шампион на международния турнир в Козлодуй

0

Завърши Международния турнир по кикбокс в гр. Козлодуй. В него взеха участие 217 състезателя от 38 спортни клуба от България, Черна гора, Сърбия и Македония.

Отборен шампион е СК по кикбокс и муай тай ВОКИЛ гр. Варна с актив от 6 златни, 3 сребърни и 1 бронзов медал. На второ място се нареди отбора на Черна гора UNIVERZUM, който спечели 6 златни, 2 сребърни и 4 бронзови медала. Третото място бе отредено за СК „Golden Boys“ гр. Козлодуй съд спечелени 4 златни, 4 сребърни и 4 бронзови медала.

Купа за най-техничен състезател до 14г спечели Дамян Затович от СК „Petros“ Сърбия, а приза за най-перспективен при малките грабна Ники Илиев от Спортен клуб по кикбокс Десант гр. Добрич.

Купата за най-техничен състезател при големите спечели Мартин Пачов от СК „Тангра“, а за най-перспективен бе обявен Рандъм Иванов от СК „Боец“ гр. Перник.