Начало Бокс Джошуа ще се бие два пъти през 2025 г.

Джошуа ще се бие два пъти през 2025 г.

Джошуа ще се бие два пъти през 2025 г.
0

Антъни Джошуа (28:4) все още ближе рани след тежката загуба от Даниел Дубоа (22:2) за световната титла на IBF през есента, но се очаква скоро той да се завърне във фитнеса, за да започне подготовка за следващия си мач. Еди Хърн сподели в IFL TV, че през 2025 г. ще видим „Ей Джей“ два пъти на ринга.

Фокусът на британеца е само върху две имена – Тайсън Фюри (34:2:1) и „Динамита“. Той няма намерение да търси нови подгряващи двубои, както стори след двете поредни загуби от Олександър Усик (23:0), защото времето му в бокса е към своя край.

В плановете на бившия шампион влизат дати през лятото и зимата на предстоящата година. Повече информация обаче ще имаме след срещата на Дубоа с Джоузеф Паркър (35:3) на 22 февруари в Рияд.