
Предстои реванш между Магомед Анкалаев и Алекс Перейра на UFC 320, но шампионът в полутежка категория вече има идея кой би могъл да бъде следващият му съперник.
Карлос Улберг: „Искам Анкалаев да победи Перейра, защото знам на какво съм способен срещу него“
Ако Анкалаев (21-1-1 MMA, 12-1-1 UFC) отново победи Перейра (12-3 MMA, 9-2 UFC), той е готов да насочи вниманието си към Карлос Улберг. Новозеландецът впечатли с нокаут над Доминик Рейес на UFC Fight Night в Пърт и привлече интереса на шампиона.
„Очевидно е, че той е много интересен човек. В печеливша серия е и видях какво направи. Той е ново лице, не е минал през същите изпитания, но определено е някой, който ме интересува“, каза Анкалаев в медийния ден в сряда.
Така Улберг може да се превърне в следващия претендент, ако Анкалаев успее да затвърди позицията си на върха след реванша с Перейра.