Начало ММА Мачът за титлата на Благой Иванов-Багата пряко по B1B Action TV БЕЗПЛАТНО!
0

Мачът за титлата на Благой Иванов-Багата пряко по B1B Action TV БЕЗПЛАТНО!

0

Българската звезда в свободните боеве – Благой Иванов-Багата, ще се опита да направи поредната си успешна защита на титлата в тежка категория в Professional Fighters League. Двубоят е в ранните часове на четвъртък срещу петък – от 2:00 часа, и ще се предава пряко при нашите приятели B1B Action TV.

Съперник на Багата ще е бразилският ветеран Кайо Аленкар, който, подобно на българина, има само една единствена загуба в професионалната си кариера. Мачът ще е част от Галавечер №4 на Professional Fighters League и ще се състои в американската столица Вашингтон. Галавечерта има исторически характер, тъй като за първи път в историята на свободните боеве приходите от мача ще бъдат дарени за благотворителни цели.