Начало Бокс Изненадваща загуба за Антъни Петис ВИДЕО
0

Изненадваща загуба за Антъни Петис ВИДЕО

0

Бившият шампион на WEC и UFC в лека категория Антъни Петис дебютира неуспешно под знамето на PFL. Той претърпя изненадващо поражение от бившия боец ​​на UFC Клей Колар.

Колар, който се подвизава едновременно в професионалния бокс и ММА, надви звездния си сънародник с поразителната си сила, като взе победата с единодушно решение с резултат 29-28, 29-27, 29-27.

Във втория рунд Колар нанесе истински побой на опонента си и беше близо до нокаут, но реферът Гари Копланд даде шанс на Шоутайм, който не само успя да издържи до почивката, но в последните пет минути почти грабна победа, пращайки в нокдаун противника с ритник в главата.

Петис обаче не успя да покаже качествата на финишър и Колар бързо се опомни, след като спечели битката и взе първите три точки в голямата награда на PFL в лека категория.