Начало Бокс Хюи Фюри се върна на победния път (ВИДЕО)

Хюи Фюри се върна на победния път (ВИДЕО)

1

Братовчедът на Тайсън Фюри – Хюи Фюри (22-2) записа победа при завръщането си на ринга след близо 7-месечно отсъствие. За последно 24-годишният британец се би срещу Кубрат Пулев през октомври в „Арена Армеец“, но  „Кобрата“ бе с класи над Фюри и го победи с единодушно решение.

Вчерашната среща на Хюи бе срещу далеч по-непретенциозен съперник – канадеца Крис Норад и завърши с меко казано странен нокаут във втория рунд за домакина от Манчестър.

Фюри владееше първия рунд, но не успя да стигне до шанс за нокаут. Нещата продължиха по същия начин и във втората част, когато след няколко силни удара Норад се озова на въжетата и получи силен десен, който попадна в по-скоро непозволена част на главата.

35-годишният Норад подгъна коляно и моментално започна отброяване. Канадецът реши да използва броенето, за да се събере психически и физически и се изправи на 9, но реферът на мача реши че е видял достатъчно и прекрати сблъсъка.

Това бе и ърва загуба за Крис Норад (17-1) в професионалната му кариера.