Начало ММА Белатор подписа с дамата, която победи 200-килограмов мъж
0

Белатор подписа с дамата, която победи 200-килограмов мъж

0

„Белатор“ привлича невероятно попълнение към категория „муха“ при жените. Рускинята Дарина Маздюк ще се присъедини към американската верига според Barstool Sports.

Маздюк стана известна с битка в Москва, където нокаутира мъж, който тежи над 200 килограма. Битката приключи 90 секунди след старта и. Маздюк спечели с ТКО с удари на земята върху изтощения Григори Чистяков.

28-годишната Маздюк има 3 победи в 4 пофесионални двубоя. Тя е професионалист от февруари, 2019-та.

Ветеранът в ММА съдийството Марк Годард нарече битката „срамна“ и „отвратителна“.

Boris Tonev Многократен шампион на национални и международни шампионати по бразилско джу-джицу за мъже и юноши. Шампион по бокс за юноши. Студент във Факултета по журналистика и масова комуникация към СУ "Св. Климент Охридски".