Начало Борба „Би Риал“ и ЦСКА с титлите от Държавното по борба за деца

„Би Риал“ и ЦСКА с титлите от Държавното по борба за деца

0

Най-младите надежди на „Би Риал“ и „ЦСКА-Владимир Стойчев“ труимфираха с отборните титли от Държавното първенство по борба за деца. Надпреварата се проведе в Ловеч.

В свободния стил номер 1 стана тимът от Сандански – „Би Риал“, който събра 112 точки с пете си си отличия – два златни, два сребърни и 1 бронзов медал.  Втори остана  „Локомотив“ (Горна Оряховица) със 74 т., а трети – „Осман Дуралиев“ (Исперих) със 73 т.

На тепиха излязоха 280 деца от 55 клуба.

За най-техничен състезател бе определен Валери Захарядис от „Би Риал“, който добави и титлата при 38-килограмовите, а за приза „Най-резултатен“  грабна Александър Делчев (35 кг) от Локомотив (Пд).

В прикачения файл може да видите  призьорите ТУК

В класическия стил на първо място в отборното класиране завърши „ЦСКА-Вл. Стойчев“. Столичният тим стана първи със 124 точки и петте си бронзови медала. Втори е „Рилски спортист“ (Самоков) със 112 т. и третият „Ботев 93“ (Враца) с 110 т.

За призовите места спориха 232 млади борци от 32 клуба.

За най-техничен борец бе определен Константин Попов от „Рилски спортист“, който спечели първото място при 47-килограмовите. Най-резултатен бе Стивън Делчев от „Ангел войвода“ от Хасково, триумфирал в категория до 66 кг.