Начало Кикбокс и муай тай 23 медала за Bultras Fight Club на Държавното първенство по кикбокс

23 медала за Bultras Fight Club на Държавното първенство по кикбокс

0

Отличен завършек на годината за „Bultras Fight Club“. Пловдивският клуб се поздрави с успешно провеждане на домакинството си на Държавното първенство по кикбокс в стил К-1, както и със спечелването на най-много медали от първенството.

Бойците на „Бултрас“ завоюваха 23 медала (4 златни, 8 сребърни и 11 бронзови). Това им отреди трето място в отборното класиране, въпреки че клубът функционира само година и половина. Отборната титла отиде при Шуменска крепост (Шумен), а втори на почетната стълбичка застана ЦСКА.

Златни медали за „Бултрас“ спечелиха Димитър Димитров, Илин Йоков, Джовани Димитров и Венелина Поптолева.

Голямата гордост за клуба бе и представянето при децата. „Бултрас“ спечели отборната надпревара в Турнира за деца (9-12 години) в стил лоу кик с три златни и един сребърен медал. Състезателят на клуба Виктор Профиров вдигна и специалната купа за „Най-техничен състезател“ при децата.

В първенството в пловидвската зала „Сила“ участваха над 200 състезатели от над 30 клуба, а битките бяха във всички възрастови групи – деца, юноши младша и старша възраст, мъже и жени.