Начало Кикбокс и муай тай Определиха най-добрите в GLORY за 2019-та (ВИДЕО)

Определиха най-добрите в GLORY за 2019-та (ВИДЕО)

0

Най-престижната професионална кикбокс организация в света „GLORY“ публикува в своята YouTube страница кратки видео клипове, в които представя определените за най-добри бойци през 20190-та по няколко критерии.

За най-добър дебютант бе избран възпитаника на легендарната школа „Mike`s Gym“ Антонио Плазибат. Хърватският нокаутьор записа три убедителни победи в „GLORY“ през 2019-та и си спечели място в Топ 5 на дивизията. Преди да се присъедини към организацията той спечели турнира К-1 Гран При през 2017 г.

Друг дебютант във веригата, Рос Ливайн, бе определен за боеца с най-добър нокаут. Само след 43 секунди игра той изпрати Томас Дияне в безсъзнание със страховит хай-кик.

Съвсем заслужено хегемонът в средна категория, Алекс Перейра, бе избран за боец на годината. Той записа три победи с нокаут през 2019-та и затвърди статута си на един от най-добрите бойци в света. 32-годишният бразилец може да се похвали с 10 победи в „GLORY“, 7 от които с КО/ТКО.

В YouTube профила на организацията бе публикувана и компилация с най-вълнуващите моменти през годината. Припомнете си реванша между Бадр Хари и Рико Верхувен, отмъщението на Седрик Думбе и други спиращи дъха моменти:

Boris Tonev Многократен шампион на национални и международни шампионати по бразилско джу-джицу за мъже и юноши. Шампион по бокс за юноши. Студент във Факултета по журналистика и масова комуникация към СУ "Св. Климент Охридски".