Начало ММА Адам Фугит нокаутира с лакти Юсаку Киношита в последните секунди на 1 рунд

Адам Фугит нокаутира с лакти Юсаку Киношита в последните секунди на 1 рунд

0

Адам Фугит записа деветата си победа на професионалния ринг, след като нокаутира Юсаку Киношита в първия мач от UFC Fight Night тази сутрин.

Японецът започна по-силно битката с няколко безответни удара, но доминацията му издържа едва около минути. След това американецът вдигна оборотите и с всеки следващ свой ход изглеждаше, че е готов да спечели срещата.

Мачът се премести на земята в последната минута, а там Фугит реши да вложи цялата си енергия и след добра възможност за атака с леви лакти накара съдията да спре наказателната акция само няколко секунди преди почивка.

Това се превърна в едва второто поражение на Киношита от 8-те му срещи дотук, докато Адам Фугит се отърси от загуба през миналото лято от Майкъл Моралес, за да поправи актива си на 9:3.