Начало ММА Джарно Еренс спечели „Мача на вечерта“ срещу Стивън Нгуен

Джарно Еренс спечели „Мача на вечерта“ срещу Стивън Нгуен

0

Джарно Еренс (14:5:1) най-накрая стартира UFC кариерата си така, както вещаеха изявите му преди това в Brave, NFC и SHC. Той записа първия си успех от три опита в организацията и при това с представяне, достойно за „Мач на вечерта“ срещу Стивън Нгуен (9:2).

Нидерландецът стартира с много високо темпо и още в рамките на първите 5 минути натрупа повече значими попадения, отколкото в последните си две срещу взети заедно.

Нгуен изравни боя във втория рунд, след като започна по-добре да пази наранения си ляв крак и разбитата долна устна. Към края му обаче той падна в нокдаун и сякаш времето застана на негова страна, защото успя да изчака сирената.

Третата част премина в сходно темпо, като видяхме още два нокдауна в актива на всеки от тях. Джарно Еренс в крайна сметка заслужено получи три оценки от по 30:27, за да се похвали с победа на UFC Vegas 89. Също така и двамата получиха бонус за мача си, макар да бяха почти в самото начало на галата в „APEX“.