Начало Самбо и бойно самбо Още един медал за България на Световното по самбо

Още един медал за България на Световното по самбо

2

Борислав Янаков извоюва бронз на Мундиала след четири страхотни победи.

Българинът победи представители на Япония,  Доминиканската Република, Азербейджан и Монголия.

За съжаление, Янаков остана на крачка от финала, като загуби полуфиналната си среща само с точка разлика от представител на Беларус, но на малкия финал доминира представителя на Монголия с резултат 8:1 и така спечели бронза в категория до 57кг.

Финалите в категориите на Световното първенство по самбо и бойно самбо в Букурещ започват в 18:00. Не пропускайте първо резултатите на нашите представители в Boec.BG.

Boris Tonev Многократен шампион на национални и международни шампионати по бразилско джу-джицу за мъже и юноши. Шампион по бокс за юноши. Студент във Факултета по журналистика и масова комуникация към СУ "Св. Климент Охридски".