Начало Борба Джордан Бъроуз се завърна на тепиха с победа (ВИДЕО)

Джордан Бъроуз се завърна на тепиха с победа (ВИДЕО)

0

Олимпийският шампион в свободен стил от 2012 г. – Джордан Бъроуз, се завърна на тепиха в събота, напомняйки на всички защо е считан за един от най-добрите борци на нашето време.

Американецът записа победа в приятелски мач срещу срещу двукратния шампион на САЩ и сребърен медалист от Световно за юноши Заид Валенсия. Схваткта им бе главно събитие на специална галавечер на FloWrestling.

Flowrestling

Бъроуз и Валенсия премериха сили в мач в категория до 83.9 кг, като началото не бе никак добро за четирикратния световен шампион.

Заид превъзхождаше именития си съперник в първата част и почивката дойде при изненадващ резултат от 4:0 за Валенсия. През втората част обаче, нещата се обърнаха на 180 градуса.

Вижте тази публикация в Instagram.

Публикация, споделена от FloWrestling (@flowrestling)

Бъроуз изостави патентованата си атака към двата крака на противника и се насочи главно към единични тейкдауни, от които Заид не можеше да се предпази и в крайна сметка загуби с 8:5, реализирайки само една късна точка.