Начало Бокс Боксьорите на Локомотив (София) ликуваха с купата на България
0

Боксьорите на Локомотив (София) ликуваха с купата на България

0

Талантите на „Локомотив“ (София) спечелиха турнира за Купата на България, който се явява и първи кръг от Държавното лично отборно първенство по бокс за юноши. Младите „железничари“ завършиха на първо място в надпреварата, която се проведе в Козлодуй. Те грабнаха общо 11 медала – 4 златни, 4 сребърни и 3 бронзови отличия. Така завършиха турнира с 41 точки.

На второ място се наредиха боксьорите от школата на ЦСКА. Младите „армейци“ се поздравиха с 14 точки за генералното класиране, след злато и по 2 сребърни и бронзови медала. Трети в подреждането е БК „Сторм“, който събира 12 точки и има двама шампиони.

Вторият кръг от ДЛОП за юноши ще се проведе в Ботевград. Той е предвиден за 11-15 октомври, като след него ще стане ясен и отборният шампион на България.