Начало Бокс Локомотив София взе отборната титла на държавното по бокс за юноши

Локомотив София взе отборната титла на държавното по бокс за юноши

0

Боксов клуб Локомотив София“ спечели втора отборна титла от държавно първенство по бокс през октомври.

След като преди три седмици боксьорите на столичния тим станаха първи в крайното класиране на държавното за ученици в Плевен, днес и юношите на отбора от кв. Надежда се поздравиха с първото място на Републиканското пъренство за юноши в Кърджали.

Събитието завърши днес с изиграването на 12 финални срещи. Близо 140 състезатели от над 20 клуба взеха участие в надпреварата, която започна на 27-ми октомври.

facebook.com

Железничарите“ от София взеха три златни и три сребърни медала. Тони Илиев (60 кг), Серги Владуяну (70 кг) и Стелиан Стахилов (75 кг) се окичиха със злато.

Вторни в отборното класиране се наредиха боксьорите на ЦСКА. Армейците“ се поздравиха с два златни и един сребърен медал, като Георги Стоянов (80 кг) и Любослав Методиев (48 кг) станаха първи в своите категории.

Ето го и пълният списък с финалните срещи.