Начало Бокс Локо София №1 в Кърджали
0

Локо София №1 в Кърджали

0

Локомотив София спечели турнира по бокс за юноши в Кърджали, който бе първи кръг от ДЛОП и Купа „България”. Младите таланти на столичните „железничари” се поздравиха с първото място в крайното класиране, след като постигнаха 31 точки. Те спечелиха 4 златни, 1 сребърен и 1 бронзови медали, с което си заслужиха и отборната купа. Шампиони за Локомотив станаха Кристиян Салман (42 кг), Александър Александров (46 кг), Константин Костов (57 кг) и Тони Илиев (60 кг).

На второ място се наредиха боксьорите на ЦСКА. Талантите на „армейците” завършиха с 24 точки, като спечелиха 3 златни и 3 бронзови отличия. С титлите се поздравиха Любослав Методиев (50 кг), Мартин Натев (70 кг) и Румен Димитров (+80 кг). Третото място е за Локомотив Русе, който регистрира 15 точки след 2 златни и 1 бронзов медал. Шампиони за тях станаха Виктор Григоров (44 кг) и Викторио Илиев (54 кг). Със същия актив, но с по-малко титли (1), четвъртата позиция е за БК Русе. Общо 157 боксьори от 42 клуба взеха участие в 1 кръг на ДЛОП и Купа „България”.