Начало Бокс Най-популярните бойци в Инстаграм

Най-популярните бойци в Инстаграм

Най-популярните бойци в Инстаграм
0

Бойните спортове стават все по-популярни, с което логично се увеличават и последователите в Инстаграм на най-големите и успешни състезатели. ММА бойците от UFC, и знаменитите боксьори, имат милиони привърженици.

И тъй като социалните мрежи вече са неизменна и важна част за всеки спортист, решихме да извадим десетте най-популярни състезатели в бойните спортове. Прави впечатление, че боксьорите отстъпват на звездите на UFC.

10. Тайсън Фюри (бокс) – 4 милиона последователи

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от Tyson Fury (@gypsyking101)

9. Нейт Диаз (ММА) – 4.6 милиона последователи

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от Nate Diaz (@natediaz209)

8.Джон Джоунс (ММА) – 5.5 милиона последователи

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от BONY (@jonnybones)

7.Канело Алварес (бокс) – 7.6 милиона последователи

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от Saul Alvarez (@canelo)

6. Антъни Джошуа (бокс) – 11.9 милиона последователи

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от Anthony Joshua (@anthonyjoshua)

5.Ронда Роузи (ММА) – 13.2 милиона последователи

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от Ronda Rousey (@rondarousey)

4.Майк Тайсън (бокс) – 14.4 милиона последователи

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от Mike Tyson (@miketyson)

3.Флойд Мейуедър (бокс) – 24.4 милиона последователи

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от Floyd Mayweather (@floydmayweather)

2.Хабиб Нурмагомедов (ММА) – 26.5 милиона последователи

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от Khabib Nurmagomedov (@khabib_nurmagomedov)

1.Конър Макгрегър (ММА) – 38.1 милиона последователи

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от Conor McGregor Official (@thenotoriousmma)

Остави твоят коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.